HABERLER

Duyuru

TAM Store Açıldı!

15-01-2020

Tüm PB Savaşçılarına selam olsun!
 
Biliyoruz aklınızda TAM Store hakkında çok soru işareti var. İnanın bizler de çok heyecanlıyız! Gerçekten harika bir şey geliyor!
Bugün ‘’Neden TAM Store?’’ sorusunu cevaplayarak heyecanı biraz daha doruğa çıkaralım dedik. Haydi başlayalım!
 

Her Zaman, Her Yerde TAM Elinin Altında!

 
Oyunculardan ‘’Ben işteyim, kampanya bu vakte mi konur?’’, ‘’GM, bu silahın hasarı ne? Dışarıdayım, bakamıyorum!’’ gibi şikayetler aldığımız zamanlar oldu. Size sesleniyoruz! Artık, TAM Store ile ister bilgisayarınızdan, ister telefonunuzdan, istediğiniz yerde, istediğiniz zaman alışveriş yapabilirsiniz; istediğiniz ürünü satın almak ve incelemek için; evde bilgisayarınızın başına geçip, oyunu açmanıza da gerek yok! Vapurda, otobüste, okulda (sınavlarda TAM Store’dan sormayacaklar, önce ders!), cafede, partide, işte (patrona yakalanmamak şartıyla!), HER YERDE; tüm market parmağınızın ucunda!
 

Oyunda Yok mu? Bir TAM Store’a Bak!

 
‘’Admin, x silahı ne zaman oyuna gelecek? Getirin artık!!!’’, ‘’GM, artık şu ürünü markete getirin!’’ yine çok aldığımız, yer yer tatlı dilli, yer yer daha önce kulaklarımızın hiç duymadığı yaratıcı serzenişlerle bezenmiş istekler... Oyuna baktınız, istediğiniz ürün yok mu? Gururla belirtmek isteriz ki; oyunda olmayan ürünleri TAM Store’da bulma olanağınız bir hayli yüksek!
 

TAM Store Tutkunlarının Bir Farkı Olsun! TAM Store Özel Ürünler!

TAM Store tüm avantajlarıyla geliyor! Üstelik; TAM Store’a özel, daha önce hiç görülmemiş, sadece ve sadece TAM Store’da mevcut ürünler ile beraber! Eh, TAM Store’luların da bir farkı olsun!
 
 
*Dezavantaj: Maç boyunca, ‘’Onu nereden aldın? Nereden buldun? BEN DE İSTİYORUM!’’ diye chat spamlayarak, maça odaklanmayan takım arkadaşları!
 

Tekrar Tekrar Arama, Favori Listeni Oluştur!

TAM Store, oldukça büyük ve tüm ihtiyaçları karşılamaya yönelik koca bir market! Aklınızdaki, o çok sevdiğiniz, ‘’ Bunu almadan oyuna hayatta girmem!’’ dediğiniz ürünleri kolayca bulmak için, favorilerinize kaydedin, tek tık ile envanterinize gitsin! Hayat böyle küçük kolaylıklarla daha güzel. PB de öyle...
 
 

İstek Listeni Oluştur, En Sevdiğin Ürünlerden Anında Haberin Olsun!

O, çok istediğiniz ama bir türlü alamadığınız ürün... Ah bir gelse, ah bir indirime girse dediğiniz... İşte size TAM Store’un bir avantajı daha: İstediğiniz ürünü İstek Listesi’ne ekleyin, ürünle ilgili her türlü fırsattan ilk sizin haberiniz olsun!
 

 

Sadece TAM Store’a Özel Fırsatlar!

Fırsatların su gibi aktığı, TAM Store’u çok ama çok seveceksiniz. Yalnız unutmayın, bazı fırsatlar sadece ve sadece TAM Store’a özel olacak. Bu yüzden; oyuncularımıza, fırsat duyurularının mobil bildirimler ile yapılacağı TAM Game uygulamasını indirmelerini tavsiye ediyoruz.
 
 

Bir Ürünle İlgili Akıllardaki Tüm Soruların Cevapları Burada!

Bir ürüne, bir silaha ait merak ettiğiniz tüm özelliklere yine TAM Store’dan ulaşabilirsiniz. Yeni çıkan ürünlerimiz hakkında ‘’GM, oyuna giremiyorum. Akşama kadar bekleyemem. Bunun hasarı ne? Tepmesi ne?’’ diye haklı merağı olan tüm oyuncularımıza gelsin bu özellik. Telefonundan TAM Store’a gir, ürünü arat ve cevaplansın akıllardaki tüm sorular! Üstelik unutma, beğenirsen eve gitmeyi beklemene de gerek yok! Tek tıkla envanterinde!
 
 

Kullanıcı Dostu Arayüz!

Yukarıda belirttiğimiz gibi, TAM Store her şeyin elinizin altında olduğu, koca bir market! Dolayısıyla marketi sizler için, sade ve anlaşılır bir hale getirmek için deliler gibi çalıştı ekibimiz (çok çalıştılar çok!).
Sonuç? Kullanıcı dostu, yalın bir arayüz.
 
 

Filtrele, Sırala, Listelerde Kaybolma!

Her oyuncunun zevki, arayışı, kriteri ayrı ayrı...Tarihe ve fiyata göre sıralama, ürünlere göre kategoriler, etiketler, fırsat köşeleri ve fiyat aralıkları...Siz isteklerinizi sıralayın, filtreleyin; bırakın Store sizin için en iyileri önünüze getirsin!