KULLANIM KOŞULLARI

KULLANIM KOŞULLARI (Nfinity Games Bilişim A.Ş.)

"www.nfinitygames.com" ve "www.nfinity-games.com" sitelerinden ve alt alan adlarından sunulan her nevi hizmet ve içerik Nfinity Games Bilişim A.Ş.'e aittir. Kullanıcı, üye ve ziyaretçiler bu siteler tarafından sunulan ve telif hakları Nfinity Games Bilişim A.Ş.'e ve/ya anlaşmalı ortaklarına ait olan hizmet, oyun ve diğer servislerden herhangi bir surette istifade ettiklerinde aşağıda yer alan Kullanıcı Koşulları ile birlikte, Gizlilik Politikası ve Kullanıcı Sözleşmesi şartlarını kabul etmiş; burada yer alan yükümlülükleri hakkında bilgilendirilmiş ve bunlara uymayı taahhüt etmiş sayılacaklardır.

Nfinity Games Bilişim A.Ş. dilediği zaman hizmetini verdiği oyun/oyunlara destek vermeyi durdurabilir.

GEREKSİNİMLER

  1. 1.Kullanıcı Koşulları ile birlikte Gizlilik Politikası ve Kullanıcı Sözleşmesi Şartlarını kabul etmiş olmaktasınız.
  2. 2.Nfinity Games Bilişim A.Ş.’nin hizmetini verdiği oyun/oyunların geçerli bir kopyasını eksiksiz ve hatası bir şekilde bilgisayarınıza ve/veya telefonunuza yüklemiş ve/veya ilgili oyuna/hizmete ait en az bir hesabınızın (Hesap) oluşturulmuş olmalısınız.
  3. 3."Gereksinimler" 3. Madde’de yer belirtilen oyunun donanım ve bağlantı gereksinimlerini karşılamalısınız.

YAPTIRIMLAR

Nfinity Games Bilişim A.Ş. gerekli gördüğü durumlarda; kullanıcıdan kaynaklanan veya kaynaklanmayan hesap durdurulması/oyun içi ekipman ve/veya karakter kayıplarının araştırılması hakkına sahiptir.

Nfinity Games Bilişim A.Ş. tarafından sunulan hizmetler kapsamında kullanıcıların Türk Ceza Kanunları ile Nfinity Games Bilişim A.Ş.’nin belirlemiş olduğu kullanım ve katılım koşullarına aykırılık niteliğinde değerlendirilecek herhangi bir ihlal veya eylemin tespit edilmesi durumunda ilgili oyunun telif hakları sahibinin ya da yayıncı kuruluşunun muvafatakati ile kullanıcının oyun içerisindeki hesabı dondurulacaktır.

Nfinity Games Bilişim A.Ş. hizmetleri üzerinden oluşturulan hesap ile yapılan bütün faaliyetlerden hesabı oluşturan kişi sorumludur. Bu hesabın ve/veya giriş bilgilerinin bir başkasına devri, satışı, hediye edilmesi ve transferi kesinlikle yasaktır. Aksi hal teşkil eden durumlar, hesabınızın ve/veya giriş bilgilerinin askıya alınmasına veya feshine neden olabilir.

Nfinity Games Bilişim A.Ş. tarafından sunulan hizmetlerden istifade edildiği sırada; reklam, terör, cumhuriyet, devlet, din, ırkçılık, uyuşturucu, politikacılar ya da diğer tüzel hakkında yazışmalar, pornografik içerik, argo kelime kullanımı ve diğer oyuncuları tacize yönelik davranışlar kullanım kurallarına aykırıdır. Bu nevi durumlarda, kullanıcı Nfinity Games Bilişim A.Ş. tarafından geçici veya kalıcı bir süre ile hizmetlere erişimden mahrum bırakılabilir. Kullanıcının akibeti, gelen ihbarları değerlendirme ve karar verme yetkisi ilgili oyunun Oyun Yönetici’lerine (GM'lerine) aittir. Kurallara uygun hareket etmeyen kullanıcılara uygulanacak yaptırımlar bu sitenin Davranış Kuralları sayfasında bulunmaktadır. Bu uygulama ve yaptırımların ceza süreleri önceden haber verilmeksizin değiştirilebilinir.

İADE ve CAYMA HAKKI

Kullanıcıların, bu websitelerinden satın aldıkları ürün ve hizmetler kullanıcı/tüketiciye anında teslim edilen mallar kapsamında olup, bu tür satışların 4077 sayılı “Tüketicilerin Korunması Hakkındaki Kanun ve Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği” kapsamında düzenlenen satıştan cayma hakkı ve bu hakkın kullanımına ilişkin hükümlere tabi değildir. Kullanıcı/tüketiciler bu hususu kabul, beyan ve taahhüt eder. Nfinity Games Bilişim A.Ş. sitesinden kullanıcı/tüketiciler tarafından alınan her türlü ürün veya hizmetin anında ifa edilen edim niteliğinde olmasından ötürü bu ürün veya hizmetlerin kullanımı ve fayda elde edilmesinde kullanıcı/tüketici hatalarından kaynaklanan etkilerden ve zararlardan Nfinity Games Bilişim A.Ş. sorumlu değildir. Nfinity Games Bilişim A.Ş. tarafından sunulan her türlü hizmet ve ürünün yukarıda anılan vasıflarından ötürü kullanımından ve başarımından doğan risklerin tümü kullanıcıya/tüketiciye aittir.