GİZLİLİK POLİTİKASI

GİZLİLİK POLİTİKASI

Bu belge, Nfinity Games Bilişim A.Ş.'nin (bundan sonra Nfinity Games olarak anılacaktır) gizlilik uygulamalarını ve haklarını hakkında bilgilendirme amaçlı olarak hazırlanmış ve bundan sonra Gizlilik Politikası olarak anılacaktır. Online kullanıcıların kişisel bilgilerinin nasıl toplandığının, işlendiğinin ve kullanıldığı hakkında temel bilgileri içermektedir. Bu Gizlilik Politikası'nda yer alan maddeler, Nfinity Games's ait tüm websiteleri ve hizmetleri için geçerlidir.

Bu Gizlilik Politikası, verilerin saklanması ve korunması konusundaki yasal gerekliliklere saygılıdır. Ancak, Nfinity Games'e ait websitelerini ve hizmetleri kullanırken; dış linkler, reklamlar veya diğer yollarla Nfinity Games'a ait olmayan üçüncü partilere ait içeriklere erişim sağlayabilirsiniz. Bu üçüncü partilerin kendilerine ait gizlilik şartları, uygulamaları ve prosedürleri olabileceğinden, bu partilere sağlayacağınız bilgilerin içeriğinden ve güvenliğinden siz sorumlusunuz . Bu tarz durumlarda Nfinity Games sorumlu tutulamaz.

Ne Tarz Bilgileri Topluyoruz?

Bilgiler genellikle aşağıdaki kapsamlarda toplanır/saklanır:

 1. 1.Websitelerine veya hizmetlere kayıt sırasında,
 2. 2.Nfinity Games'e bağlı online alışveriş sitelerinden ürün veya hizmet satın alımı sırasında,
 3. 3.Websiteleri ve hizmetlere giriş ve ziyaret sırasında,
 4. 4.Yarışma, turnuva ve/ya etkinlik kayıtları sırasında,
 5. 5.Oyuncu bulma hizmetleri sırasında,
 6. 6.Anketler sırasında,
 7. 7.Online oyun, etkinlik, turnuva katılımları ve uygulamaları sırasında

Kayıtlar esnasında kullanıcılardan temin etmesi istenen bilgiler; isim, doğum tarihi, e-posta adresi, telefon numarası ve/ya kullanıcıyla fiziksel veya sanal olarak etkileşime geçilebilmesini sağlayacak kişisel bilgileri içerebilir.. Gerekli bilgileri temin etmediğiniz zaman websiteleri ve hizmetleri, buralarda bulunan özellik ve hizmetleri kullanamayabilir veya kısıtlı kullanabilir, haber bültenleri gibi materyalleri alamayabilirsiniz. IP adresi, tarayıcı türü, tarayıcı dili ve imzası, referans ve çıkış adresleri, diğer oyuncularla etkileşimler, hizmet kullanma istatistikleri ve cihaz belirleme bilgileri gibi teknik ve kullanım bilgileri Nfinity Games tarafından toplanabilir.

Bilgilerinizin Paylaşılması

Nfinity Games aşağıda yer alan koşul(lar) haricinde bilgilerinizi üçüncü partilerle paylaşmaz:

 1. 1.Toplu e-posta/SMS gönderimi, ödeme kanalları ve benzeri hizmetlerin sorunsuz ve güvenli sağlanması için Nfinity Games bilgilerinizi anlaşmalı kurumlarla paylaşabilir.
 2. 2.Kullanıcı profilinin çizilmesi, Nfinity Games'e ait websiteleri, hizmetler ve pazarlama malzemelerindeki kalitenin arttırılması için bilgileriniz anonim olarak paylaşılabilir.
 3. 3.Lisans ve yapımcı taraflar arasında yapılan anlaşmanın koşullarına göre; bir hizmetin temini veya sonlanması sırasında Nfinity Games, anlaşmalı olduğu taraf(lar) ile bilgilerinizi paylaşabilir.
 4. 4.Yasal süreçler çerçevesinde Nfinity Games'in talep edilen bilgilerin varolması dahilinde, ilgili adli makamlarla paylaşması zorunludur.
 5. 5.Nfinity Games kendisine veya sahip olduğu varlıkların ve hakların korunması amacıyla bilgilerinizi üçüncü partilerle paylaşabilir.
 6. 6.Şirket birleşimi, transferi veya başka bir şirket tarafından satın alınması durumunda Nfinity Games bilgilerinizi yetkili şirket ile paylaşabilir.

Nfinity Games tarafından gerekli güvenlik izinleri tanımlanmış Oyun Yöneticileri (GM); kullanıcılara, ziyaretçilere ve üyelere ait bilgileri kısıtlı ve kısıtlama olmaksızın görüntüleyebilir ancak üçüncü partilerle paylaşamaz.

Bilgilerinizin Güvenliği

Nfinity Games bilgilerinizin güvenliği için en yüksek fiziksel, teknik ve yönetmeliksel çabayı göstermektedir. Nfinity Games'in en iyi çabalarına karşın hiçbir; sunucu, bilgisayar, iletişim ağı veya sistemi ve internet üzerinden yapılan iletişimler %100 güvenli kabul edilemez. Bu nedenle, Nfinity Games, kendisine ait websiteleri ve hizmetler üzerinden sağlanan bilgilerin güvenliğini sigortalayamaz, kefil olamaz ve size ait bilgilerin kayıp ve üçüncü partilerle kullanılmayacağının garantisini veremez. Nfinity Games'e ait websiteleri ve/ya hizmetleri kullandığınızda bu risklerin farkında olduğunuzu ve bu tarz bilgi paylaşımı ve etkileşimlerin kendi sorumluluğunuzda olduğunu kabul edersiniz.

Gizlilik Politikasının Onaylanması

Nfinity Games'e ait websiteleri ve/ya hizmetleri kullandığınızda bu Gizlilik Politikası'nda yer alan hüküm ve koşulları okumuş, anlamış ve kabul etmiş kabul edilirsiniz. Kabulünden sonra, aksi davranışların sürekli gerçekleşmesi veya gösterilmesi durumunda dahi bu Gizlilik Politikası'nda yer alan ve alacak olan hükümleri kabul etmiş sayılırsınız.

Nfinity Games, kendisiyle iş ortaklığı veya anlaşması olmadığı halde, Nfinity Games ve sahip olduğu websitesi/hizmet isimlerini kullarak gayri resmi yapılan reklamlardan ve paylaşımlardan sorumlu tutulamaz. Nfinity Games, bu Gizlilik Politikası içerisinde, önceden haber vermek koşulu ile değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Gizlilik Politikası içeriğinde yapılacak herhangi bir değişiklik, duyuruda belirtilen uygun süreden sonra geçerli olacaktır.